Sposoby dostawy i wysyłka

Termin realizacji zamówienia zazwyczaj wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru.

Mogą zdarzyć się zamówienia o czasie realizacji od 5 do 14 dni roboczych z powodu zamówienia produktów z magazynów zewnętrznych. Na karcie każdego produktu podana jest informacja o czasie dostawy.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Od momentu nadania termin dostawy zależny jest od firmy kurierskiej.

Ze względu na bezpieczeństwo, wygodę oraz czas realizacji polecamy wybór formy wysyłki – Przesyłka kurierska.

O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

Przesyłki obsługiwane są z różnych magazynów przez co w przypadku zamówienia kilku różnych produktów, istnieje szansa że doliczą się dodatkowe koszty dostawy. Wynika to z faktu, że towar wysyłany jest z kilku magazynów zewnętrznych usytuowanych w różnych częściach Polski.

Aby sprawdzić swoją przesyłkę realizowaną przez kuriera DPD należy wkleić numer listu przewozowego TUTAJ

Aby sprawdzić swoją przesyłkę realizowaną przez Paczkomaty Inpost należy wkleić numer listu przewozowego TUTAJ

UWAGA: W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych, kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków, bądź uszkodzeń, należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać aż odbiorca będzie mógł sprawdzić zawartości paczki.

W razie nieobecności Klienta kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

Koszty wysyłki podane są przy każdym produkcie.

W zależności od lokalizacji magazynu zewnętrznego, niektóre przesyłki mogą nie być obsługiwane przez wszystkie sposoby dostawy.

 

Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości płatności gotówką.

Shopping Cart