regulamin sklepu internetowego
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Gry Planszowe

Popularność gier planszowych rośnie z roku na rok. Popularne "gry bez prądu" coraz częściej lądują na stołach rodzin i znajomych, którzy chcą rozruszać szare komórki.

Ty także skończ ze spędzaniem czasu jedynie przed telewizorem lub ekranem komputera! Zafunduj sobie i swoim bliskim rozrywkę, która łączy ludzi. W naszym sklepie La’Loona znajdziesz ciekawe gry planszowe dla dzieci i dla rodziny, spośród których można wyróżnić takie gatunki, jak strategiczne, karciane, edukacyjne, familijne, a także takie dla prawdziwych miłośników fantastyki. Dzięki nam wejdziesz do świata łamigłówek logicznych, zagadek, a także porywających historii. Gry dla Maluchów to pozycje, które wprowadzą najmłodsze pokolenie w tajniki świata gier planszowych. Idealnie dopasowane gry do wieku sprawią, że dzieci rozwiną umiejętności logicznego myślenia, analizy oraz reagowania na różne sytuacje.

Gry edukacyjne mają na celu rozwój praktycznie każdej możliwej części naszego mózgu. Są to idealnie zadania dla dzieci od 3 do 12 lat, które pobudzają szare komórki do działania. Gry planszowe ekonomiczne, strategiczne oraz przygodowe to już pozycje dla prawdziwych fanów główkowania. W tej kategorii znajdą Państwo gry wymagające planowania i rozsądnego zarządzania zasobami w celu wygrania rozgrywki. Budują one umiejętności wybiegania myślą w przyszłość, planowania i przewidywania skutków pewnych działań.

Gry planszowe imprezowe sprawią, że każda mała posiadówka zmieni się w szaloną zabawę. Zapraszamy do odwiedzenia każdej z kategorii i zakupu co najmniej jednej z kilkuset pozycji!