Zakup ręczników łazienkowych wydaje się banalny. Jednakże czy na pewno taki jest? 

W tym artykule przyjrzymy się bliżej tak podstawowej dla każdego rzeczy jak ręcznik łazienkowy.

Czym powinny się charakteryzować dobre ręczniki łazienkowe?

Dobre ręczniki łazienkowe powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką jakością materiału. Bawełna jest najlepszym wyborem, ponieważ jest trwała, miękka w dotyku i dobrze chłonie wilgoć. Ręczniki wykonane z mikrofibry też są dobrym wyborem, ponieważ są bardzo chłonne i szybko schną.

Dobre ręczniki łazienkowe powinny również być odpowiedniej wielkości i kształtu, aby umożliwić swobodne osuszanie ciała. Ręczniki powinny mieć również odpowiednią gramaturę, aby były ciepłe i miękkie, ale jednocześnie lekkie i łatwe w suszeniu.

Kolor i wzór ręczników łazienkowych również odgrywają ważną rolę. Kolory powinny być jasne i żywe, aby nadać łazience przyjemnego klimatu, a wzory powinny być prostymi i eleganckimi, aby pasowały do różnych aranżacji łazienki.

Ważne jest też, aby ręczniki łazienkowe były łatwe w pielęgnacji i praniu. Powinny być odporne na wyblaknięcie i nie tracić koloru po wielokrotnym praniu.

Na koniec, dobre ręczniki łazienkowe powinny być przystępne cenowo, aby były dostępne dla różnych grup klientów.

Jakie ręczniki wybrać?


W naszym sklepie pojawiła się niedawno nowa kolekcja ręczników Bellis i Avium marki AmeliaHome, która zachwyci miłośników eleganckiego i nowoczesnego wzornictwa. Kolekcja ta składa się z ręczników w pięknych, stonowanych kolorach, takich jak szary, niebieski, granatowy, kremowy i żółty.Ręczniki te są wykonane z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia ich trwałość i wygodę użytkowania. Są miękkie w dotyku i chłoną wilgoć szybko, co pozwala na szybkie osuszanie ciała po kąpieli.

Ręcznik 30x50

Kolekcja ta jest dostępna w trzech rozmiarach: 30x50cm, 50x90cm, 70x130cm, co pozwala na dopasowanie ręczników do indywidualnych potrzeb i preferencji. Ręczniki są również dostępne w zestawach po 2, 3 i 6 sztuk, co ułatwia zakup i pozwala na stworzenie kompletu ręczników do łazienki.

Zestaw 2 ręczników

Design kolekcji AmeliaHome jest nowoczesny i elegancki, co sprawia, że ręczniki te będą świetnie pasować do każdej aranżacji łazienki. Kolorystyka jest stonowana i uniwersalna, co pozwala na łatwe dopasowanie ręczników do istniejącej kolorystyki łazienki.

AmeliaHome jest znana z produkcji wysokiej jakości produktów tekstylnych, a ta kolekcja ręczników bawełnianych łazienkowych jest tego doskonałym przykładem.

W celu zakupu ręczników z kolekcji Bellis i Avium zapraszamy TUTAJ