Czas biegnie nieubłaganie. Dopiero żegnaliśmy wakacje, a już za kilka chwil przywitamy najpiękniejsze święta w roku – Boże Narodzenie. Czy zastanawialiście się, czym obdarujecie bliskich w ten wyjątkowy czas?

Sklep La’Loona jak zawsze przychodzi Wam z pomocą.

Ostatnimi czasy daje się zauważyć wzrost zainteresowania dekoracjami typu hand-made. W sklepach czy na kiermaszach można cieszyć oko niezliczoną liczbą ręcznie wykonanych ozdób, biżuterii, ale także produktów codziennego użytku.

Wśród licznych rodzajów wysoce cenionego rękodzieła, do łask powraca znana od wielu wieków makrama. Jest to sztuka wiązania / plecenia sznurków bez konieczności używania dodatkowych narzędzi, takich jak szydełko czy druty. Technika ta znana jest od czasów starożytnych, jednak dopiero ostatnio zyskała na szczególnej popularności. Tą metodą wykonuje się obszerne dekoracje ścienne w stylu boho, plecie torebki, ozdoby choinkowe, kwietniki…. Te ostatnie znajdziecie w naszym sklepie dostępne od ręki, w wielu rodzajach i kolorach.

Kwietniki z makramy wniosą do Waszego wnętrza miły i przytulny klimat. Połączenie rozmaitych wzorów naszych kwietników sprawiają, że są one bardzo bogate w detale a jednocześnie prezentują się delikatnie i naturalnie.  Dzięki makramie można idealnie podkreślić obecny klimat wnętrza, albo całkowicie odmienić jego wystrój.

Kwietnik Muszelka

Kwietniki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, aby długo służyły i cieszyły oko. Sznurki użyte w naszych produktach wykonane są z bawełny, są przyjemne w dotyku i bardzo efektowne. Każdy splot może być inny, aby nadać kwietnikom niepowtarzalnego charakteru.

Kwietnik Kieszonka

W ofercie posiadamy kwietniki zarówno „wolnowiszące”, które można zawiesić na haku czy karniszu, jak również uplecione na specjalnym drewnianym profilu, które idealnie nadają się jako ozdoba na ścianę. Te drugie tworzą wówczas jednocześnie dekorację, jak i spełniają swoją rolę użytkową.  Kolorystyka, wielkość oraz wzór zależy oczywiście od preferencji Klienta – wykonujemy go w 100% ręcznie i z wyjątkową dbałością o detale. Więc jeśli znajdziecie w naszym sklepie kwietnik dla siebie, zachęcamy do kontaktu w celu dobrania koloru, długości oraz indywidualnych potrzeb.

Kwietnik KoszyczekKwietnik Zimowy

Grudzień to oczywiście czas prezentów, dlatego tym bardziej warto rozważyć takie zakupy. Może jest w rodzinie lub wśród znajomych ktoś, kto ceni prace ręczne, a przy okazji chciałby odświeżyć wnętrze swojego domu!

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych wzorów.
Kwietnik Miodowy

Kwietnik Wąsacz