Dom jest naszym najważniejszym miejscem w życiu. W nim dorastamy, dojrzewamy, do niego wracamy. Powinien być azylem i opoką. To właśnie tam toczy się życie całej rodziny, dzień za dniem. I właśnie dlatego musimy czuć się w nim komfortowo. Dlatego też dbamy o wystrój, wyposażenie i kolorystykę, dobieramy starannie dodatki, kupujemy przydatne gadżety.

Idąc za tymi potrzebami, chcemy przedstawić kilka propozycji zagospodarowania tej rodzinnej przestrzeni tak, aby czuć się w niej wygodnie i bezpiecznie.

Oto kilka inspiracji dla Waszego domu, kąt po kącie:


SALON

Pozycja obowiązkowa w domu zagorzałego czytelnika to porządny regał na książki. Proponujemy Wam taki mebel, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie stylowy. Regał wykonany jest z aluminium, półki - z czarnego szkła. Mebel można przytwierdzić do ściany, aby był zamontowany jeszcze bezpieczniej. Wyjątkowy design wpisuje się idealnie w nowoczesny wystrój mieszkania.


regal do salonu
Regał do salonu

SYPIALNIA

W miejscu, w którym kładziemy się spać i spędzamy noc, wystrój i klimat mają kolosalne znaczenie. Odpowiedni dobór kolorów i dodatków skutecznie wpływa na nasz humor i jakość snu. Dobierając dodatki w sypialni, pamiętajmy o tym, by razem tworzyły spójną całość i o tym, aby się ze sobą „nie gryzły”. Wskazane są stonowane kolory, takie jak szarość, głęboka zieleń czy spokojne brązy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór narzut na łóżko w różnorakich kolorach i wzorach. Elegancka narzuta ozdobi Wam nie tylko łóżko, ale wpłynie na wystrój całej sypialni.

Narzuta na łóżko

Narzuta do sypialni

KUCHNIA / JADALNIA

System przechowywania produktów i naczyń w kuchni z biegiem lat ewoluował. Dzisiaj takie przechowywanie powinno być nie tylko praktyczne, ale jednocześnie stanowić element dekoracyjny. Ostatnio bardzo modne i ekologiczne stało się drewno, które wykorzystuje się podczas zarówno budowy domu, jak i jego urządzania wewnątrz. W kuchni również znajduje ono swoje zastosowanie. Proponujemy Wam pojemne skrzynie sprzedawane pojedynczo lub w komplecie, w różnych odcieniach drewna. Stanowią idealny sposób na minimalistyczny system przechowywania oraz dodają kuchni prowansalskiego charakteru.


Skrzynki drewniane do kuchni
Przyprawnik do kuchni

ŁAZIENKA

Najnowsze i najgorętsze trendy w aranżacji wnętrz dotyczą również łazienek. Dziś łazienka to nie tylko miejsce na czynności higieniczne, ale pomieszczenie traktowane na równi z innymi w domu, wymagające dopieszczenia i urządzenia. Łatwo zauważyć, że hitem w wystroju staje się marmur – zarówno ten naturalny, jak i wszelkie desenie, które imitują jego wzór. Nasz sklep oferuje niezwykle modne i nowoczesne umywalki nablatowe właśnie z marmuru. Najwyższa jakość w najlepszej cenie. Montując taką umywalkę, łazienka zyskuje na funkcjonalności, praktyczności i stylu.

Umywalka nablatowa do łazienki
Umywalka nablatowa czarna

POKÓJ DZIECIĘCY

Urządzając pokój dla dziecka, zwracamy szczególną uwagę na jego bezpieczeństwo. Bez względu na wiek maluszka, jest ono dla rodziców bezwzględnym priorytetem. Wiadomo jednak, że im młodsze, tym bardziej o to bezpieczeństwo musi zadbać właśnie rodzic. Dlatego z myślą o najmniejszych domownikach, przedstawiamy osłonki na meble. Dzięki nim zmniejszymy ryzyko uderzenia małą główką o ostre krawędzie stołu czy szafki. Łatwy montaż zapewnia maksimum ochrony.
Dla posiadaczy mieszkań i domów ze schodami niezbędne jest także zabezpieczenie schodów. Na szczęście z pomocą przychodzi bramka-barierka.

Osłonki na narożniki
Bramka barierka na schody
Po więcej inspiracji zapraszamy do naszego sklepu La'Loona do działu DOM